VÍNO

Vyberte si svoju Peseckú leánku z vinárstva Pivnica ČAJKOV

Aktuálne sú v ponuke štyri druhy Peseckej leánky:

 1. Pesecká leánka – Debertcha & Kruhe 2017. Biele / suché
  Pesecká leánka z dvoch vinohradov vysadených na tufovo-sopečnom podloží, ktoré vychrlil mohutný Štiavnický stratovulkán. Spontánne kvasená zrela 6 mesiacov s kvasinkami. Prirodzene svieža, ľahká a rozmarná, s citrusovo-lizátovým nádychom. Tvorenie sedimentu je prirodzená vlastnosť vína a neznižuje jeho kvalitu.
  Cena: 11,-Eur
 2. Pesecká leánka – Kruhe 2017. Biele / polosuché
  Pesecká leánka z vinohradu vysadeného na tufovo-sopečnom podloží, ktoré vychrlil mohutný Štiavnický stratovulkán. Spontánne kvasená zrela 6 mesiacov s kvasinkami. Šťavnatá, ovocná a temperamentná, s jemne marhuľovo-nasladlým záverom. Tvorenie sedimentu je prirodzená vlastnosť vína a neznižuje jeho kvalitu.
  Cena: 11,-Eur
 3. Pesecká leánka – Sádowie Rustikal 2016. Biele / suché
  Pesecká leánka našich starých rodičov. Bezprostredná, úprimná, ako dobrí ľudia z nášho kraja, ktorí sa narodili do sveta bez pretvárky. Zrela rok v drevených sudoch s kvasinkami. Tvorenie sedimentu je prirodzená vlastnosť vína a neznižuje jeho kvalitu.
  Cena: 12,-Eur
 4. Pesecká leánka – Sádowie  2017. Biele / suché
  Hebká a rozmarná princeznička, ktorá vnesie radosť a šťastie do vášho života. Prirodzene svieža, ľahká s huncútskou kyselinkou. Spontánne kvasená zrela 6 mesiacov s kvasinkami. Tvorenie sedimentu je prirodzená vlastnosť vína a neznižuje jeho kvalitu.
  Cena: 11,-Eur

Objednajte si Peseckú leánku  na emailovej adrese: obchod@pivnicacajkov.sk alebo na stránke www.pivnicacajkov.sk

Do emailu napíšte: Názov vína – Počet fĺiaš – Vaše meno – Dodaciu adresu – Telefón

Budeme Vás kontaktovať telefonicky a následne Vám pošleme víno kuriérom. Cena dopravy: 6,-Eur.